fbpx
Logotyp strony
504-780-980 recepcja@aspasja.pl Łodź, ul.Inflancka 40 Moje konto

Dłonie i stopy

Dłonie to nasze osobiste narzędzie do funkcjonowania, stopy zaś codziennie noszą nas niezliczone kilometry. Nie myślimy o nich w ten sposób - prawda?
Dolegliwości takie jak: suchość, szorstkość, kruche paznokcie, bolące stopy, odciski i inne, można niwelować lub całkowicie pozbyć dzięki dedykowanym zabiegom dla dłoni czy stóp. Polecamy Państwu różnego rodzaju zabiegi manicure i pedicure również podologiczny, a także dobrze znaną stylizację hybrydową, klasyczną i naprawczą dla paznokci oraz zabiegi dla poprawy kondycji skóry dłoni i stóp.
manicure

Manicure

Nie od dziś wiadomo, że naszą wizytówką są zadbane dłonie. Codziennie pokazujemy je w wielu zwyczajnych sytuacjach i mogłoby się wydawać, że nikt nie zwraca na nie uwagi. Nic bardziej mylnego! Każdy z nas chce aby dłonie i paznokcie były gładkie, aksamitne, lśniące i nie zdradzały naszego wieku.

Pedicure

Pedicure kosmetyczny to zabieg w podstawowej formie, podczas którego stopy są poddane kąpieli . Nadmiar naskórka usuwany jest przy pomocy specjalnej frezarki, a paznokcie skracane i opiłowywania w celu uzyskania preferowanego kształtu. Po odsunięciu i wycięciu skórek, wykonywany jest peeling, następnie malowane są paznokcie lakierem klasycznym lub hybrydowym, a etapem wykończeniowym jest wmasowanie kremu na stopy.

pedicure
podologia

Podologia

Pedicure podologiczny jest zabiegiem leczniczo-pielęgnacyjnym zarówno dla zdrowych, jak i ze zmianami, typu pękające pięty, modzele czy odciski. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest dokładny wywiad w celu poznania stanu zdrowia klienta. Po dokładnym obejrzeniu stóp podolog przystępuje do wykonania zabiegu. Jeśli uzna, że niezbędna jest konsultacja z lekarzem, kieruje klienta do lekarza specjalisty.

Nawilżanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam lobortis velit libero, eget posuere lectus laoreet non. In quis pulvinar nisi. Integer ultricies convallis hendrerit. Nulla eget feugiat ipsum. Quisque id porta purus. Etiam eleifend euismod lorem, sed tincidunt arcu condimentum vel. Ut et volutpat elit. In ut egestas quam, eu suscipit lorem. Integer purus tortor, consectetur et aliquam quis, suscipit id erat. Nulla facilisi. Aliquam at blandit elit.

nawilżanie
masaż stop

Masaż stóp

Klasyczny masaż stóp to jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stop. Zmęczone stopy odzyskują lekkość a my dobre samopoczucie.

Refleksologiczny masaż stóp to niezwykle skuteczna metoda relaksacji, odpręenia ciała i umysłu. Specjalna technika uciskania precyzyjnie określonych punktów refleksologicznych stopy, wpływa na odblokowanie kanałów energrtycznych tzw. meridian, wspomaga organizm w oczyszczaniu się z toksyn, pomaga niwelować dolegliwości bólowe, jest doskonałym antidotum na stres.

Kontakt
Telefon: 504-780-980
Telefon: 42 659-99-47
E-mail: recepcja@aspasja.pl
Godziny Otwarcia

Poniedziałek: 12:00 – 20:00
Wtorek–Piątek: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Lokalizacja

ul. Inflancka 40,
91-857 Łódź